Наші послуги
image Ціна: від 3000 грн

Виклик нарколога додому

Кваліфіковані фахівці київської клініки «Рена» швидко здійснять дезінтоксикацію та усунуть абстинентний синдром, забезпечать пацієнта ліками для покращення його стану. Лікар, знає про всі нюанси одужання від наркоманії чи алкоголізму, може оперативно відреагувати на незначні зміни у стані пацієнта.

Виклик лікаря нарколога додому можна замовити у будь-який зручний час. Це зв’язано з тим, що передозування у наркозалежних найчастіше відбуваються в нічний час доби або рано вранці. Усього менш ніж за сорок-шістдесят хвилин приїде бригада спеціалістів та гарантовано надасть кваліфіковану допомогу в межах Києва. У таких непередбачуваних обставинах виклик нарколога стає єдиним рішенням, яке врятує життя пацієнта і мотивує його ніколи більше не вживати заборонених наркотиків.

Навіщо потрібна допомога нарколога вдома?

По приїзду лікар відразу оцінить загальний стан хворого, визначить психомоторні порушення та приступить до дослідження соматовегетативних показників. З отриманих даних визначається інша тактика терапії. У більшості випадків допомогою нарколога керують родичі хворого, які здійснюють догляд за фахом за хворим. Терапію починають з ліквідації абстинентного синдрому, дезінтоксикації, вводять додаткові препарати у вигляді анальгетиків, седативних, снодійних, сорбентів, загальнозміцнюючих та вітамінних засобів, діуретиків.

Лікування буде проведено якісно, ​​тому наркозалежний практично відразу помітить, наскільки покращився його стан. На нього чекає приємне полегшення, розслаблення і, найголовніше, заспокоєння. Іноді необхідно ввести хворого на стан легкого наркотичного сну для його швидкого одужання. Після візиту лікар залишає свої контакти і залишається на зв’язку, щоб проконсультувати рідних та сказати, у разі потреби, які дії слід вжити. Якщо буде прийнято рішення пройти терапевтичний курс у стаціонарних умовах, враховується стадія залежності, вік пацієнта, наявність хронічних захворювань тощо.