Наші послуги
image Ціна: 1000 грн

Консультація психіатра

Якщо ви помічаєте у своїй чи поведінці своїх рідних тривожні симптоми — не тягніть. Запишіться на консультацію до психіатра, і фахівці клініки «Рена» нададуть кваліфіковану допомогу в будь-якому, найважчому випадку.

Коли звертатись за допомогою

Психологія, психіатрія та психотерапія є спорідненими напрямами лікування, і не завжди пацієнти розуміють до якого лікаря звертатися. Фахівці нашої приватної психіатричної клініки після першого прийому виявлять, наскільки запущена ваша проблема чи ситуація, чи є необхідність призначення медикаментозної терапії, чи потрібен стаціонар, чи є варіант використовувати щадні методи психокорекції.

У яких випадках консультація психіатра стає необхідністю:

  • нав’язливі, суїцидальні думки;
  • галюцинації, неконтрольовані істерики, істерія;
  • депресивні стани;
  • спалахи агресії, які неможливо контролювати;
  • погіршення пам’яті, неадекватна поведінка та реакції.

На тлі психічних розладів пацієнтів можуть турбувати і фізичні нездужання:

  • безсоння;
  • втрата апетиту;
  • зниження когнітивних функцій;
  • швидка стомлюваність;
  • тахікардія, стрибки артеріального тиску на фоні панічних атак.

Якщо ви виявили такі ознаки, відразу звертайтеся до фахівця, особливо якщо ви чи ваш родич страждали на наркотичну та алкогольну залежність, мали психологічні травми в минулому.

Перший візит до психіатра

Не завжди перша консультація закінчується госпіталізацією. Якщо вчасно звернутися за допомогою, то більшість проблем, з якими пацієнти йдуть до психіатрів, лікуються амбулаторно і не завжди медикаментозними засобами.
Лікар збирає анамнез, тобто. опитує пацієнта, оцінює симптоматику та розвиток захворювання, поточний стан. У деяких випадках лікар опитує родичів, а для уточнення діагнозу призначаються аналізи. Соматичні причини можуть стати початком і психічного нездужання.

Призначення лікування

Після першої консультації клінічний психіатр точно скаже, чи є у вас чи вашого родича психічне захворювання, на якій стадії воно знаходиться та якими методами можна вилікувати.

Остаточний діагноз визначається консиліумом профільних фахівців, після якого буде підібрано індивідуальний курс лікування. Залежно від складності лікування проводиться стаціонарно, амбулаторно чи вдома. При виборі медикаментозної терапії враховується вік, стан здоров’я, супутні захворювання, ступінь тяжкості психічного розладу.

Чому нам можна довіряти

У нашій клініці працюють вузькопрофільні фахівці у галузі психіатрії з досвідом роботи 17 років. Ми активно впроваджуємо нові методи діагностики та лікування, які сертифіковані європейськими стандартами.

Клініка має власну лабораторію та самостійно робить забір необхідного біоматеріалу. Це означає, що під час першої консультації ми діагностуємо захворювання на основі даних аналізів.

Ми також здійснюємо перевезення та супровід пацієнтів з дому до клініки, тому наші клієнти з тяжкими психічними станами завжди перебувають під наглядом.