Наші послуги
image Ціна: від 3000 грн

Вивід із запою на дому

Вартість послуги вказана за виїзд у межах Києва (входить ціна медикаментів, діагностики та витратних матеріалів).

Випадки, коли залежна людина повністю відмовляється їхати в клініку для лікування, на жаль, зустрічаються дуже часто. Проте, ступінь необхідності надання їй допомоги від цього не знижується. Ситуації можуть бути критичними, передозування та сильне отруєння організму вимагають негайного втручання. У таких випадках завжди можна зателефонувати на цілодобово працюючу гарячу лінію нашої клініки і викликати лікаря додому.

У Києві, на такі виїзди ми відправляємо кваліфікованих фахівців. Наші лікарі підтвердили ефективність своєї роботи великою кількістю пацієнтів, що вилікувалися. Вони мають всі необхідні сертифікати діяльності та ліцензії.

Так як клініка працює цілодобово, допомога прибуде до вас протягом години після оформлення заявки. При цьому, ми гарантуємо повну конфіденційність. Вибір на користь клініки «Рена» – це гарантія турботи про репутацію та здоров’я пацієнта найоптимальнішим для нього способом. Звичайно ж, ефективність лікування на дому не можна порівняти з успіхами на стаціонарі. Але якщо такий варіант є єдиним придатним для клієнта, наші фахівці зроблять все можливе, щоб якомога швидше позбавити пацієнта від запою та налаштувати на подальше лікування.

Головна відмінність звернення до кваліфікованого фахівця – тривалий ефект результату. На відміну від послуг швидкої допомоги, лікар-нарколог діє “наперед” вибираючи методики заклику до лікування, завдяки яким відмова від алкоголю буде усвідомлена, цілеспрямована та довготривала.

В арсеналі виїзної бригади є всі необхідні лікарські засоби та обладнання для надання своєчасної допомоги. Така екстрена міра допомагає стабілізувати фізичний стан організму, забезпечуючи стійкий, довгостроковий результат, але 100% результату лікування від алкоголізму такий варіант не гарантує. У деяких випадках вивід із запою на дому може бути повністю протипоказаний. Йдеться про наявність порушень в роботі печінки, нирок, серця та інших життєво важливих органів. У таких випадках ми настійно рекомендуємо звернутися за допомогою в нашу клініку та негайно почати лікування на цілодобовому або денному стаціонарі.

Пам’ятайте, що самолікування може бути небезпечним для здоров’я, а самостійні спроби подолати тягу до спиртного, через абстиненції, часто закінчуються зривами та тривалими запоями.