Наші послуги
image Ціна: від 2500 грн

Стаціонар

Вартість вказана за 1 добу перебування на стаціонарному лікуванні для 1-ї людини.

У клініці психо-соматичного відновлення «Рена» є кілька варіантів лікування, але найефективнішим, безпечним і швидким з них є повний стаціонар. У такому випадку людина “переїжджає” в клініку на цілодобове лікування. Тимчасове перебування дозволяє протягом усього часу надавати позитивний вплив на процес відновлення.

Якщо людина страждає від хімічних видів залежності (алкоголізм, наркоманія, токсикоманія), перший етап лікування – детоксикація. Вона необхідна для позбавлення від фізичної залежності. Навіть прийнявши самостійне рішення розпрощатися з пристрастю до наркотиків або алкоголю, люди часто не в силах цього зробити через ломки. Фізичний дискомфорт, біль, тяга організму – змушують людину знову і знову приймати наркотик. Щоб побороти синдром абстиненції необхідно грамотне використання медикаментів. Їх прийом здатний заглушити симптоми ломки і очистити організм від залишків наркотичних речовин.

Після того, як фізична залежність буде пройдена, провідним лікарем призначається подальше лікування з використанням:

  • Антидепресантів. Для подолання апатії та депресії.
  • Транквілізаторів. Заспокійливі і седативні засоби.
  • Препаратів амінокислотного ряду. Для нормалізації мозкової діяльності.
  • Протисудомних ліків. Нормалізація поведінкових реакцій.
  • Гепатопротекторів. Відновлення печінки.

При тяжких порушеннях психіки (в окремих випадках) лікар може призначити психотропні засоби. Для призначення всіх препаратів необхідний повний анамнез і кваліфікація. Тип, дозування та графік прийому лікарських засобів може змінюватися протягом усього лікування.

Заключним етапом є соціалізація та психологічне відновлення пацієнта. Для цього використовуються індивідуальні тренінги, мотиваційні бесіди, тестування, заняття з сім’єю, формування позитивного настрою, подолання депресії та апатії. Провідними фахівцями на даному етапі є психолог, психотерапевт і соціолог.

Вибираючи лікування на повному стаціонарі, людина отримує масу переваг у вигляді:

  • багаторічного досвіду, що відбивається у високих результатах роботи;
  • повного усунення залежності;
  • знаходження пацієнта під постійним наглядом;
  • спілкування з людьми, що проходять той же життєвий період;
  • індивідуального плану лікування.

Важливо, щоб родичі і сам потенційний клієнт нашої клініки розуміли, що залежність – це захворювання, яке потрібно лікувати, і як можна швидше. Зателефонувавши за вказаними номерами, або заповнивши форму на сайті, ви зможете отримати відповіді на всі запитання. Первинна консультація абсолютно безкоштовна!