Наші послуги
image Ціна: від 1500 грн

Денний стаціонар

Вартість вказана за 1 добу перебування на денному стаціонарному лікуванні для 1-ї людини.

У порівнянні з домашнім лікуванням, денний стаціонар пропонує куди більше перспектив і можливостей. Результати такого лікування досягаються швидше, відсоток зривів значно менше, а безпека є вищою. Перебування пацієнтів на денному відділенні стаціонару один з варіантів, який ви можете вибрати для лікування в клініці психо-соматичного відновлення «Рена». Головна перевага – отримання кваліфікованої допомоги без госпіталізації. Денний стаціонар розрахований на надання послуг великому потоку пацієнтів. У клініці працює достатня кількість кабінетів, фахівців і є все необхідне обладнання для проходження курсу лікування.

Перша перевага – персонал. І в стаціонарі, і на виїзді ми надаємо послуги кваліфікованих лікарів. Різниця тільки в тому, що психологи, соціологи, імунологи, реабілітологи не приїжджають до вас додому. Вони надають свої послуги в лікарні. На будинок їздять, медсестра і лікар-нарколог. Наші фахівці використовують сучасні європейські методики, які довели свою ефективність в усьому світі. Це гуманне лікування, що дозволяє в найкоротші терміни помітити позитивну динаміку.

Друга причина отримувати лікування на денному стаціонарі – комфортні умови. Сучасне обладнання, стерильність, нові меблі і ремонт, зручне місце розташування, привітні співробітники, наявність всіх необхідних медикаментів (не потрібно бігти в аптеку, кожен раз під час візиту до лікаря). Для визначення часу, а також умов перебування на денному стаціонарі необхідно пройти консультацію з лікарем-наркологом. У кожному разі це індивідуальний план, з урахуванням всіх особливостей конкретного випадку.

Паралельно з лікуванням самого залежного, ми пропонуємо пройти курс для співзалежних (члени сім’ї, друзі, партнери). Консультація в групах також здійснюється на умовах денного стаціонару. Це делікатний процес підготовки оточення до моменту повернення пацієнта до нормального життя. Прийоми можуть проводитися індивідуально або в груповому форматі. Вони анонімні, а справжня причина тимчасової непрацездатності не буде вказана в лікарняному листі.

Ще одна причина вибрати денний стаціонар – можливість на місці здати всі необхідні аналізи. Протягом всього часу лікування, людині необхідно здавати аналізи, щоб лікар міг оцінити відновлення пошкоджених органів і систем. Швидкі результати дозволяють приймати блискавичні рішення і коригування в лікуванні. При цьому, немає необхідності в ізолювання пацієнта. Після щоденного візиту в клініку можна займатися домашніми, робочими та особистими справами.

Морально такий курс лікування проходить набагато безболісніше. Людина отримує допомогу фахівців, приймає медикаменти під контролем лікарів, спілкується з людьми, які опинилися в тому ж положенні і при цьому не відчуває себе ущемлено та ізольовано. Завдяки цьому, динаміка лікування не падає, а іноді навіть, навпаки, підвищується.