Наші послуги
image Ціна: 1000 грн

Консультація нарколога / психіатра

Залежність – серйозна проблема, з якою в світі бореться величезна кількість людей. З кожним роком їх кількість збільшується, а методи лікування удосконалюються. Але для визначення ступеня серйозності, типу залежності, подальшого шляху лікування, в основі стоїть консультація у фахівця.

Фахівці київської клініки «Рена» надають повний цикл заходів для позбавлення людини від різних видів залежності, включаючи наркоманію, алкоголізм, ігроманію, хімічну залежність, токсикоманію, психічні розлади тощо. Після курсу лікування йде реабілітація. Для отримання найкращого результату правильним вибором стане лікування у стаціонарі.

Етапи лікування

  1. Детоксикація. Нейтралізація токсичних з’єднань здійснюється з метою виведення діючих, на момент звернення, в організмі людини, наркотичних речовин. Детоксикація невід’ємний етап при абстиненції і передозування. На те, щоб подолати фізичну залежність йде 7-10 днів;
  2. Медикаментозна терапія. Мета другого етапу – відновлення роботи організму і часткове подолання звички. За допомогою ліків усуваються наслідки тривалого отруєння організму;
  3. Заняття, спрямовані на відновлення психіки і місця в соціумі. На завершальному етапі, заняття з психологом формують позитивну мотивацію, навчають методам саморегуляції та експрес-корекції.

Якщо залежність має психологічну основу, без отруєння організму, детокс-програма не потрібна. В основі медикаментозної терапії лежить відновлення психіки людини. Також не обійтися без третього етапу – відновлення в соціумі та остаточного розставляння пріоритетів.

До не хімічних видів залежності відноситься ігроманія, емоційні співзалежності (секс- і любовні залежності), комп’ютерна залежність та ін.

Дуже часто цим видам не приділяють належної уваги, так як очевидну загрозу організму вони не завдають, але психіка людини при таких залежностях страждає не менше, а відновити її складніше ніж роботу певних органів і систем.

Якщо варіант з лікування у клініці, з яких-небудь причин, вам не підходить, ми пропонуємо варіант денного стаціонару та навіть виїзд нарколога на будинок у межах Києва та Київської області. В обох варіантах пацієнт отримує кваліфіковану консультацію нарколога, подальші вказівки в плані лікування, часткову або повну детоксикацію, а також повну конфіденційність.

Якщо ви до цих пір замислюєтеся йти на консультацію до нарколога або психіатра, врахуйте, що чим швидше ви отримаєте коректні рекомендації від лікаря, тим більше шансів на швидке одужання і повне лікування від залежності чи іншого психічного розладу. Не займайтеся самолікуванням, це вкрай небезпечно! Виписувати рецепти на медикаменти можна тільки після отримання повної картини проблеми разом з актуальними результатами аналізів. Проведення роботи за індивідуальним планом для кожного окремого випадку – головна відмінність професійної клініки. Тільки таким чином можна безпечно відновити фізичний, психологічний та емоційний стан людини.