Блог

23 Листопада 2022

Анонімна консультація нарколога у приватній клініці

Наркоманія та алкоголізм здатні зруйнувати тіло та розум людини, її репутацію, життя, підірвати добробут та здоров’я сім’ї. Алкоголь і наркотики заважають людині об’єктивно оцінювати свій стан, а залежність поступово змушує збільшувати дозу, що ускладнює одужання.

Консультація з наркологом у Києві – це перший крок до одужання, спосіб допомогти наркоману чи алкоголіку тверезо дивитися на світ.

Доктор зможе запропонувати комплексну терапію та підтримку на шляху до життя без залежності. То як довго ви боретеся з алкоголізмом або скільки ви п’єте, як давно вживаєте наркотики – важливо для визначення термінів одужання та вибору методики дій.

Анонімна консультація дозволяє зберегти в таємниці ваші проблеми та гарантує повний захист даних від роботодавця, держави та ваших знайомих. На консультацію можна приїхати до нас у клініку або скористатися послугою виклику нарколога додому у Києві та Київської області.

Що робить консультант з алкоголю?

Досвід кожної людини з наркологом буде різним, тому що процес одужання у всіх різний. На першому прийомі проводиться попередня розмова. Вона триває в середньому 40 хвилин. Зібрано анамнез, дано попередній висновок та рекомендації для подальшого обстеження. Ліки призначають за необхідності, наприклад, для усунення абстинентного синдрому.

Як правило, протягом перших кількох місяців ви часто зустрічатиметеся зі своїм лікарем індивідуально і на групових заняттях. Залежно від вашого прогресу кількість зустрічей може зменшуватися. 

Нарколог може:

  • Надати інформацію про алкоголізм, наркоманію та детально обговорити процес одужання.
  • Скласти структурований та реалістичний план лікування та відновлення, заснований на ваших потребах.
  • Допомогти розкрити будь-які основні проблеми та тригери, пов’язані з вживанням алкоголю.
  • Запропонувати поради та методи для успішного одужання та довгострокової тверезості
  • Давати регулярні оцінки, щоб визначити ваш прогрес.
  • Підтримати вас емоційно та підбадьорювати на кожному етапі одужання.
  • Провести сеанс кодування вдома.

Як вибрати нарколога

Перш ніж розпочати консультування з питань алкоголізму, важливо знайти лікаря, з яким вам буде комфортно. Пошук нарколога, з яким ви можете бути чесним, поговорити та відкритися, дуже допоможе у процесі одужання. У нашій клініці працює кілька спеціалістів.

Комплексний підхід до надання медичної допомоги включає: курс дезінтоксикаційної, симптоматичної, загальнозміцнюючої, психофармакологічної терапії, спостереження лікаря, психологічну допомогу, медикаментозні процедури (зшивання, імплантацію, торпедування) та не медикаментозне кодування, курс психосоціальної реабілітації.

Однак ви повинні розуміти, що ваш лікар може тільки направляти вас на шлях до одужання. Насамперед ви повинні бути зацікавлені у своєму лікуванні та одужанні.

Інші публікації

Важливість групової психотерапії під час лікування залежності

Групова терапія, крім індивідуальної терапії, є одним із основних методів…

28 Лютого 2023

Скринінг наркотичних та психоактивних речовин

Вибір біологічного матеріалу для визначення наркотичних засобів важливий і має бути…

27 Лютого 2023