Блог

25 Серпня 2022

Основні методи кодування від алкоголізму у клініці «Рена»

У клініці «Рена» у центрі Києва використовують найефективніші засоби боротьби з алкоголізмом. Кожен випадок індивідуальний, тому клієнти разом із наркологом можуть вибрати один із поданих варіантів для кодування від алкоголізму:

  • Торпеда. Тут йдеться про застосування спеціальних препаратів, які вважаються несумісними з алкоголем, а тому викликають неприємні симптоми, багато в чому схожі на абстинентний синдром. Сам препарат не становить небезпеки для людини, оскільки практично не впливає на організм. І тільки при вступі в хімічну реакцію зі рідиною, що містить спирт, препарат перетворюється на отруту, як це відбувається при введенні несумісних препаратів. Введений препарат + навіювання створюють блок у свідомості людини при спробі вживання алкоголю. Вартість послуги: 4000 грн.
  • Дисульфірам. Кодування алкогольної залежності передбачає імплантацію (введення) в організм препаратів на основі дисульфіраму (Еспераль Дісульфірам, Тет Лонг, Антабус та ін.), які забезпечують хімічну блокаду ферменту – алкогольдегідрогенази, і блокують етанолокислювальну активність, інгібують розщеплення в організмі. та продуктів розпаду. Це один із найефективніших і найбезпечніших методів, що забезпечують стійкий безперервний захист організму від алкоголю, посилює терапевтичний ефект основного лікування. Перед введенням препарату людина повинна утриматися від алкоголю мінімум 12 годин. Ціна лікування дисульфірамом 8000 грн.
  • Гіпнотичне кодування алкогольної залежності є одним із найуспішніших та найефективніших методів лікування в наркологічному диспансері. Під час гіпнозу пацієнтові вселяють інформацію про шкоду, яку алкоголь може завдати організму, а також підказують, як протистояти можливим приманкам, які можуть знову залучити його до алкоголізму. Метою кодування алкоголізму є зміна сприйняття пацієнтом алкоголю як непривабливої/неприємної речовини. Хворі спочатку стають байдужими до алкоголю, і це триває тривалий час, що зрештою призводить до повної втрати потягу до спиртних напоїв. Вартість сеансу гіпнотичного кодування – 6000 грн.

Фахівці клініки «Рена» – це висококваліфіковані наркологи, які практикують різні методики протягом довгих років. Наша мета – повернути людину до здорового способу життя та допомогти відновитися максимально швидко, безпечно та доступно.

Інші публікації

Психологічна допомога та реабілітація військових після бойових дій

Військові дії можуть призвести до травм як фізичних, так і психологічних…

18 Травня 2023

Втрата близької людини: траур, стадії та складні емоції

Втрата близької людини – найсильніша з глибоких криз. Це часто викликає труднощі…

14 Квітня 2023