Блог

3 Липня 2022

Стаціонарне лікування наркоманії у Києві

Оскільки ви відвідуєте цю сторінку, можливо, ви є залежною людиною або у людини з вашого безпосереднього оточення є проблема із залежністю. Ви шукаєте допомогу при алкоголізмі, наркоманії або ігрової залежності, ви звернулися за адресою. Діючи як центр лікування наркозалежних, ми спеціалізуємося на наданні комплексної допомоги, забезпеченні ефективного лікування деструктивних залежностей.

Як проводиться терапія залежності?

Київський центр лікування наркозалежності “Рена” пропонує комплексне лікування залежності за допомогою детоксикації (наприклад, алкоголю) та терапії. У нашій клініці сприйняття залежності ґрунтується насамперед на стратегічній та структурній моделі, суть якої полягає у конкретній пропозиції, що відповідає вимогам для кожного напряму професійної психотерапії:

  • Концепція психотерапевтичної терапії використовує поняття механізмів цієї залежності, пояснюючи її сутність та вказуючи основні припущення лікування.
  • Напрямки психотерапевтичної роботи визначаються стратегічними рекомендаціями з урахуванням специфіки механізмів розладу та окремих фаз психотерапевтичного процесу.
  • Способи реалізації стратегічних рекомендацій визначаються проектами терапевтичного структурування, тобто конкретними процедурами та техніками, що використовуються під час роботи над терапевтичними завданнями.

У зв’язку з тим, що ми не працюємо як стандартні приватні центри лікування залежностей, ми зосереджені на наданні багаторівневої допомоги, яка охоплює всі аспекти життя пацієнта. Пропонована нашими співробітниками терапія включає, у разі залежності від психоактивних речовин, комплексну детоксикацію організму – детокс, а потім ретельно підібрані психотерапевтичні ефекти.

У нашій клініці ми ефективно лікуємо всі види деструктивних звичок, до яких належать: алкоголізм, наркоманія, сексуальна залежність, а також пристрасть до азартних ігор, інтернету, покупок тощо.

Чому варто обрати наш центр лікування наркозалежності?

При проведенні індивідуального лікування залежності ми використовуємо лише перевірені психотерапевтичні методи, що допомагають позбавитися залежності і сприяють поверненню до повсякденного життя. Наші психотерапевти та лікарі – це досвідчені та висококваліфіковані співробітники, які постійно підвищують свої знання, допомагаючи пацієнтам відновити віру в себе та свої здібності.

Вирішивши пройти курс реабілітації від наркозалежності чи алкоголізму у нашому центрі, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Терапевтичний контакт щоразу підлаштовується під індивідуальні особливості та стан здоров’я конкретної людини. Щоб нашим пацієнтам було легше дістатися до нашого центру, ми пропонуємо трансфер із будь-якої точки України.

Інші публікації

Психологічна допомога та реабілітація військових після бойових дій

Військові дії можуть призвести до травм як фізичних, так і психологічних…

18 Травня 2023

Втрата близької людини: траур, стадії та складні емоції

Втрата близької людини – найсильніша з глибоких криз. Це часто викликає труднощі…

14 Квітня 2023