Блог

20 Серпня 2021

Як вибрати центр для реабілітації

Проблема алкоголізму, наркоманії, ігроманії та інших видів залежності лякаюче прогресує в усьому світі. У зв’язку з цим, відкривається все більше реабілітаційних центрів і клінік для допомоги залежним та їх сім’ям. Попит народжує пропозицію і разом з ним проблему вибору. Щоб самостійно визначити рівень установи досить орієнтуватися на 5 основних критеріїв.

Фахівці

Профіль, досвід, досягнення працівників клініки вказують на те, які саме послуги ви зможете отримати в клініці. В «Рена» працюють справжні професіонали, які довели свій професіоналізм. Відразу відзначимо, що одного нарколога та психолога буде недостатньо. Процес відновлення вимагає втручання таких фахівців як реабілітолог, імунолог, соціолог, гештальт-терапевт, інфекціоніст тощо. Чим більше лікарів працює в клініці – тим вище перелік послуг, що надаються для допомоги, і, відповідно, рівень установи.

Умови

Звертати увагу потрібно не тільки на кабінети лікарів, а й на коридори, туалети, кімнати проживання. Так як мова йде про лікувальний заклад, повинні бути дотримані епідеміологічні норми. Чистота, стерильність – невід’ємні складові умови клініки. Головна відмінність приватного реабілітаційного центру від державного – збереження всіх вимог і створення затишної атмосфери одночасно. Людина повинна відчувати себе комфортно, щоб якомога менше предметів навколо нагадувало їй про проблему.

Ціни

Звертаючись за допомогою до приватної клініки з хорошими умовами і кваліфікованим персоналом, ви повинні розуміти, що це все дістається їй не дарма. Хороші фахівці вимагають високих зарплат, медичне обладнання та меблі коштують недешево. Відповідно, ціни в клініці високого рівня будуть не найнижчими. Проте, заплативши за лікування ви можете розраховувати на такі ж високі результати.

Методики

Медицина не стоїть на місці. Всі методики вдосконалюються, з’являються нові способи протистояння наркоманії та алкоголізму. Їх ефективність не нижче добре відомих підшивок “торпедо” або гіпнозу, а гуманність значно вище. Використання сучасного обладнання, а також способів лікування дозволяє подолати залежність максимально безболісно, ​​як фізично, так і психологічно.

Відгуки

Живі відгуки, сарафанне радіо, коментарі – все це продовжує працювати «на» або «проти» репутації кожної окремої клініки і не варто ігнорувати такі джерела інформації. Найкраще і правдивіше розповісти про реальний досвід лікування в центрі може тільки той, хто його пройшов.

Інші публікації

Спеціалізована наркологічна допомога у Печерському районі

Для людей, залежних від алкоголю чи наркотиків, найкращою формою…

26 Грудня 2022

Як визначити тип депресії? Ознаки та симптоми захворювання

Депресія проявляється поступово та непомітно. Людина повільно…

20 Грудня 2022