Блог

20 Серпня 2021

Як вибрати центр для реабілітації

Проблема алкоголізму, наркоманії, ігроманії та інших видів залежності лякаюче прогресує в усьому світі. У зв’язку з цим, відкривається все більше реабілітаційних центрів і клінік для допомоги залежним та їх сім’ям. Попит народжує пропозицію і разом з ним проблему вибору. Щоб самостійно визначити рівень установи досить орієнтуватися на 5 основних критеріїв.

Фахівці

Профіль, досвід, досягнення працівників клініки вказують на те, які саме послуги ви зможете отримати в клініці. В «Рена» працюють справжні професіонали, які довели свій професіоналізм. Відразу відзначимо, що одного нарколога та психолога буде недостатньо. Процес відновлення вимагає втручання таких фахівців як реабілітолог, імунолог, соціолог, гештальт-терапевт, інфекціоніст тощо. Чим більше лікарів працює в клініці – тим вище перелік послуг, що надаються для допомоги, і, відповідно, рівень установи.

Умови

Звертати увагу потрібно не тільки на кабінети лікарів, а й на коридори, туалети, кімнати проживання. Так як мова йде про лікувальний заклад, повинні бути дотримані епідеміологічні норми. Чистота, стерильність – невід’ємні складові умови клініки. Головна відмінність приватного реабілітаційного центру від державного – збереження всіх вимог і створення затишної атмосфери одночасно. Людина повинна відчувати себе комфортно, щоб якомога менше предметів навколо нагадувало їй про проблему.

Ціни

Звертаючись за допомогою до приватної клініки з хорошими умовами і кваліфікованим персоналом, ви повинні розуміти, що це все дістається їй не дарма. Хороші фахівці вимагають високих зарплат, медичне обладнання та меблі коштують недешево. Відповідно, ціни в клініці високого рівня будуть не найнижчими. Проте, заплативши за лікування ви можете розраховувати на такі ж високі результати.

Методики

Медицина не стоїть на місці. Всі методики вдосконалюються, з’являються нові способи протистояння наркоманії та алкоголізму. Їх ефективність не нижче добре відомих підшивок “торпедо” або гіпнозу, а гуманність значно вище. Використання сучасного обладнання, а також способів лікування дозволяє подолати залежність максимально безболісно, ​​як фізично, так і психологічно.

Відгуки

Живі відгуки, сарафанне радіо, коментарі – все це продовжує працювати «на» або «проти» репутації кожної окремої клініки і не варто ігнорувати такі джерела інформації. Найкраще і правдивіше розповісти про реальний досвід лікування в центрі може тільки той, хто його пройшов.

Інші публікації

Психологічна допомога та реабілітація військових після бойових дій

Військові дії можуть призвести до травм як фізичних, так і психологічних…

18 Травня 2023

Втрата близької людини: траур, стадії та складні емоції

Втрата близької людини – найсильніша з глибоких криз. Це часто викликає труднощі…

14 Квітня 2023