Блог

1 Вересня 2021

Лікування наркозалежних з Київської області

Наша клініка психо-соматичного відновлення «Рена» територіально знаходиться у центрі Києва, але ми пропонуємо свої послуги також і мешканцям області. Щоб лікуватися на денному або цілодобовому стаціонарі, клієнти можуть скористатися послугою платного трансферу. Комфортабельні мікроавтобуси швидко та безпечно довезуть вас до місця призначення.

Після прибуття пацієнта до закладу будуть надані комфортні умови проживання, складений індивідуальний план реабілітації з детальним розкладом відновлювальних процедур. Вибір терапії залежить від складності конкретного випадку. Багато наркозалежних пацієнтів клініки «Рена» в першу чергу проходять детоксикацію. Цей етап необхідний для подолання синдрому абстиненції (ломки). В процесі використовуються транквілізатори, антидепресанти, гепатопротектори, анальгетики та інші препарати, завдання яких відновити роботу пошкоджених органів, подолати апатію, зняти больові симптоми, налагодити роботу мозкової активності та стабілізувати психоемоційний стан.

Всі препарати і повний курс лікування призначаються після здачі аналізів та консультації з профільними фахівцями. Крім обстеження у лікаря-нарколога, пацієнту будуть надані послуги імунолога, реабілітолога та інших лікарів, в залежності від стадії залежності.

Комплексна методика лікування наркозалежних з Білої Церкви, Борисполя, Вишгорода, Броварів та інших великих районних центрів включає також етап психологічного відновлення. Індивідуальні тренінги, заняття з психологами, групові заняття. Головне завдання – формування позитивного настрою, а також майбутніх цілей. Займаючись з психологом, людина може вирішити проблему, яка стала основою появи наркоманії – конфлікт в родині, відсутність самореалізації, тривала депресія тощо.

Соціальна та духовна реабілітація пацієнтів з Києва та Київської області – заключний етап відновлення. Після врегулювання фізичного і психічного самопочуття, правильно розставлених пріоритетів та обраних цілей, людині потрібно допомогти відновитися в суспільстві. Духовний розвиток дозволяє знайти рівновагу та спокій, які так необхідні для уникнення рецидивів, а соціальна адаптація дозволить реалізуватися як на роботі, так і в колі друзів, сім’ї.

Тільки після проходження повного курсу терапії на всіх етапах можна домогтися найбільш оптимістичних прогнозів, побороти залежність на всіх рівнях і повернутися до повноцінного, здорового життя.

Інші публікації

Психологічна допомога та реабілітація військових після бойових дій

Військові дії можуть призвести до травм як фізичних, так і психологічних…

18 Травня 2023

Втрата близької людини: траур, стадії та складні емоції

Втрата близької людини – найсильніша з глибоких криз. Це часто викликає труднощі…

14 Квітня 2023