Блог

4 Листопада 2021

Курс лікування алкоголізму у жінок

Хоча хвороба наркоманії – одна з «найдемократичніших», є видимі фактори ризику, специфічні для кожної статі. Це з очевидними відмінностями в емоційної та психологічних сферах між жінкою і чоловіком, і навіть із соціальними і культурними умовами і навіть стереотипами мислення.

Слово «алкоголік» може як відлякати, і викликати опір. Це поняття викликає сильні асоціації, особливо щодо жінок. Багато людей набагато більш терпимі до питущого чоловіка, але коли проблема стосується жінки, судження негативне та однозначне. Жінка, яка п’є сама, часто поділяє цю думку і не може нести тягар гнітючої провини. Вона звинувачує себе в такому стані справ, у неї занижена самооцінка і навіть зневага до себе. Сором і вина викликають страх бути засудженим іншими, через що їй важче визнати поразку та звернутися за допомогою.

Саме через перераховані вище фактори все частіше звертають увагу на необхідність урахування гендерних відмінностей у терапії залежності. Тому жінці, яка бореться із цією проблемою, важливо пройти курс лікування від алкоголізму для жінок, де вона зможе пройти курс лікування від жіночого алкоголізму.

До нашого центру для лікування алкоголізму у жінок приходять різні жінки: молоді, середнього віку та старше, домогосподарки, успішні жінки та студенти, з багатих чи бідних сімей, заміжні та самотні жінки. Визнають, що алкоголь серйозно впливає на їхнє життя. Завдяки програмі центру вони знайшли спосіб кинути пити, залишитися тверезими та побудувати нове життя, повніше, щасливіше та вільніше. Комбінуючи терапію, 12-ступінчасту програму АА та терапевтичну спільноту, пацієнти отримують набагато більше, ніж просто знання. Терапевтична програма допомагає їм зрозуміти хворобу, спільнота вчить чесності у відносинах та співіснуванні з іншими, а програма з 12 кроків приносить духовну трансформацію та почуття приналежності до спільноти людей, які поділяють проблему залежності.

Інші публікації

Психологічна допомога та реабілітація військових після бойових дій

Військові дії можуть призвести до травм як фізичних, так і психологічних…

18 Травня 2023

Втрата близької людини: траур, стадії та складні емоції

Втрата близької людини – найсильніша з глибоких криз. Це часто викликає труднощі…

14 Квітня 2023