12 Січня 2022
Всі ми знаємо, що алкоголь погано впливає на наш організм і його ефекти можуть бути як короткостроковими, так і довгостроковими. Але що саме алкоголь робить із нашими очима?
Алкоголь може на короткий час вплинути на наш зір.
Але що відбувається, якщо ви часто його вживаєте?
Чи є побоювання незворотних ефектів, про які слід турбуватися?
Іноді вживання алкоголю не зашкодить очам.
Отже, можна припустити, що все під контролем. Але чи це так насправді?
Якщо ми вип’ємо келих вина за вечерею або пива на зустрічі з друзями, може статися легке помутніння, запаморочення, все залежить від кількості випитого алкоголю та толерантності вашого організму до вживання. У будь-якому випадку, все, що ви відчуваєте в таких ситуаціях, зазвичай проходить через деякий час, особливо якщо ви не п’єте занадто багато.
З іншого боку, якщо ви п’єте багато і часто, ви збільшуєте ризик короткострокових і довгострокових симптомів. Крім того, чим більше ви напивається, тим швидше і легше у вас можуть розвинутися серйозні ускладнення та проблеми з печінкою, які (можливо, для деяких несподіваність) також впливають на очі.
Надмірне вживання алкоголю викликає розширення кровоносних судин, внаслідок чого очі стають червоними та наливаються кров’ю.
Я вже ігнорую той факт, що алкоголь вимиває з організму все добре, зокрема корисні для організму елементи.
Все це не означає, що ми маємо назавжди відмовитися від алкоголю. Не будемо впадати в крайнощі. Періодичне вживання алкоголю (якщо це суворо не заборонено вашим лікарем) не зашкодить вашим очам.
Якщо ви багато п’єте або у вас були проблеми з алкоголем, було б непогано стежити за своєю поведінкою, щоб стежити за своїм здоров’ям.
Хороші звички:
Сухе червоне вино містить антиоксиданти, які можуть запобігати розвитку дегенерації сітківки або інших частин ока. Вони також захищають макулу від старіння. Тому келих червоного вина за вечерею – досить здоровий вибір.
Найголовніше – поміркованість. Пам’ятайте!
Похмілля – звичайне отруєння алкоголем:
Метаболізм алкоголю відбувається у печінці. Алкоголь порушує електролітний баланс, викликає зневоднення та виводить калій та магній. Тому «від похмілля» найкраще пити якнайбільше води або регідратуючих напоїв. Звичайно, зволожуючі краплі для очей теж будуть корисні.
Групова терапія, крім індивідуальної терапії, є одним із основних методів…
28 Лютого 2023
Вибір біологічного матеріалу для визначення наркотичних засобів важливий і має бути…
27 Лютого 2023